Європейська ініціатива Nestlé з працевлаштування молоді

Лис 15, 2013

Nestlé запроваджує ініціативу з працевлаштування молоді у Європі

Nestlé пообіцяла створити 20 тисяч робочих місць для молодих людей по всій Європі протягом наступних трьох років.

Молодіжна ініціатива Nestlé запропонує роботу для 10 тисяч людей віком до 30 років, а також створить 10 тисяч позицій для стажерів до 2016 року.

«Сьогодні один з чотирьох молодих людей в Європі не має роботи», сказав Лоран Фрекс, виконавчий віце-президент і директор європейського підрозділу компанії.

Він виступив на засіданні ініціативної групи в Афінах, столиці Греції, де на сьогоднішній день більше половини молодих людей до 25 років не мають роботи.

Розвиваючись у Європі

«Подумайте про вплив на наше суспільство, якщо ці молоді люди залишаються за межею бідності, без довідки про доходи, без майбутнього, без надії.»

«Оскільки ми продовжуємо рости та інвестувати в Європу, ми хочемо зробити все можливе, щоб зміцнювати і розвивати навички молоді, а також поліпшити рівень їх працевлаштування, незалежно від рівня їхньої освіти», - сказав він.

«Ця ініціатива – перший проект такого масштабу у своєму роді. Компанія продовжувала інвестування у Європу, не зважаючи на економічну кризу та інші скрутні обставин», - додав Пан Фрекс.

Ласкаво просимо

Комісар Європейського Союзу з питань освіти, Андрула Вассіліу сказала, що вона вітає ініціативу Nestlé з працевлаштування молоді як приклад того, що приватний сектор може робити значні внески у відродження Європи.

«Я рада, що Nestlé запровадила цю ініціативу щодо зміцнення і розвитку можливостей працевлаштування молодих людей по всій Європі. Ми спрямовуємо всі наші зусилля, щоб молоді люди не залишалися без надії і можливостей розвитку".

«20 тисяч молодих людей отримають можливість вийти на ринок праці, який показує, що приватний сектор має вплив на вирішення проблеми безробіття серед молоді. Ми очікуємо, що такі дії будуть викликати більше схожих ініціатив від інших зацікавлених сторін», - сказала пані Вассіліу.

Наприклад, Nestlé найме 3 тисячі молодих людей у Франції, в Німеччині 2'420, 1'250 в Іспанії і в Італії 1'080 за трирічний період, у тому числі і шляхом прямого набору, а також надасть професійну освіту та позиції стажерів.

Різні напрямки

Всі сектори будуть мати різні напрямки, надаючи широкий спектр можливостей для тих, хто зацікавлений у широкому виборі позицій у Nestlé, в тому числі на виробництві, в адміністрації, управлінні персоналом, відділі продажів, маркетингу, фінансів, технічному та у відділі досліджень та розробок.

У рамках цієї ініціативи також буде невелика кількість позицій, спеціально розроблених, щоб передати безцінний досвід у Південну Європу після праці за кордоном - у Швейцарії, Франції, Німеччини, Австрії, Скандинавії і Великобританії.

Світле майбутнє

Крім того, щоб полегшити перехід від навчання у ВУЗі до працевлаштування, ця ініціатива буде також включати в себе програму, до якої входитиме профорієнтація, допомога у працевлаштуванні, проведення семінарів та інтерв'ю, навчання в профільних школах і коледжах.

Nestlé також залучить до участі у молодіжній ініціативі 63 тисячі європейських постачальників. Вони запропонують роботу, навчання або стажування для випускників. Ця програма матиме назву «Альянс для молоді».

«Nestlé – це компанія, що має успіх в усьому світі. Цього неможливо було б досягти без внеску європейського регіону», - говорить пан Фрекс. «Ця ініціатива має на меті динамічний розвиток та мобілізацію європейської молоді, що надасть їй можливість без остраху дивитися вперед, у світле майбутнє.»

Контакти:
Tel: +380 44 490 81 62
Email: Nestlé in Ukraine Corporate Media Relations


Більш детально читайте за посиланням