Подарунок: Картки з героями «Ліги справедливості»

Лис 6, 2013

Умови надання пропозиції – промо-упаковок готових сухих шоколадних сніданків "NESQUIK", що випускаються під знаком для товарів і послуг «Nestle», на фронтальній стороні яких міститься позначення «Подарунок* Картки з героями» (надалі – «Пропозиція»).

  1. Готові сухі шоколадні сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.), що випускаються під знаком для товарів і послуг «Nestle», з позначенням "Подарунок* Картки з героями" на фронтальній стороні упаковки (надалі – Продукція), містять всередині вказаних упаковок набори карток ТМ «Justice League Unlimited».
  2. Кожна упаковка Продукції містить один з чотирьох наборів карток із зображенням героїв фільму «Ліга Справедливості» («Набір #1», «Набір #2», «Набір #3,«Набір #4»). Кількість карток в кожному з 4-ох наборів однакова, їх вкладення всередину упаковок Продукції відбувається довільно в процесі пакування Продукції.
  3. Пропозиція діє в місцях продажу по всій території України.
  4. Строк дії Пропозиції – з 7 листопада 2013 року до моменту, коли Продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.
  5. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується Продукція, у тому числі за псування або пошкодження упаковок Продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.
  6. Факт придбання Продукції означає, що особи, які придбали Продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній Пропозиції.