Дитяча легка атлетика у Львові

Жов 10, 2014

З 12 по 18 жовтня у Львові за підтримки Nestle в Україні відбуваються семінари програми «Дитяча легка атлетика IAAF» Міжнародної Асоціації легкоатлетичних федерацій.

Викладачі фізичної культури, тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл та методисти молодших класів загальноосвітніх шкіл пройдуть освітній курс з легкоатлетичного виховання дітей. Курс складається з теоретичних, практичних занять та семінарів. Участь у програмі беруть 90 викладачів зі Львова та області.

Проект «Дитяча легка атлетика IAFF» було започатковано у 2005 році. За цей час він охопив півтора мільйони дітей майже зі ста країн світу. Метою програми IAAF є залучення до легкої атлетики якомога більшої кількості школярів та сприяння поширенню здорового способу життя, а також підтримка майбутніх зірок великого спорту.

Підтримка програми «Дитяча легка атлетика IAFF» доповнить глобальну програму Nestlé «Здорові діти». Ця глобальна програма має на меті покращення харчування, здоров’я та самопочуття дітей шкільного віку за допомогою ліпшого харчування та фізичної активності.