Новий шоколадний батончик міжнародного бренду «Аеро»

Вер 21, 2011

Nestlé та Львівська кондитерська фабрика «Світоч» повертають на полиці магазинів пористий молочний шоколад «Аеро», який полюбився багатьом українським споживачам.

Новий «Аеро» представлений у формі шоколадного батончика, до складу якого входить усім відомий молочний шоколад «Світоч». Він виготовляється за покращеною рецептурою і містить великі “бульбашки”, що просто тануть в роті. Це унікальна пропозиція від «Світоча» — визнаного експерта у світі шоколадних виробів, який використовує стародавні традиції виробництва шоколаду в поєднанні з новітніми технологіями і завжди дотримується світових тенденцій у кондитерській галузі.

Для отримання ефекту великих “бульбашок” в процесі виробництва «Аеро» використовується унікальна технологія аерування (наповнення повітрям) шоколаду, запатентована компанією Nestlé.

Завдяки специфічним “бульбашкам” традиційний молочний шоколад набуває незвичної форми і дає можливість по-новому насолодитися улюбленим смаком.

Яскравий дизайн упаковки вигідно вирізняє новинку з-поміж інших продуктів і допомагає споживачу швидко знайти батончик на полиці магазину.

Успіх нового продукту не викликає сумнівів, адже все більше споживачів віддають перевагу саме батончикам серед усього різноманіття шоколадних виробів.

Довідка:

Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2010 році 109 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Maggi, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році ТОВ «Нестле Україна» придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямками: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи),продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.


За подальшою інформацією прохання звертатися до:
Геннадія Радченко
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні і Молдові
Тел. (044) 496 10 31