«Абетка Харчування» вдало розпочала 2015 рік

Бер 4, 2015

З початком другого півріччя розпочався черговий етап з впровадження проекту «Абетка Харчування» в українських школах. Загалом у 2014-2015 навчальному році по програмі охоплено 160 025 учнів у 24 областях України. Наразі впровадження програми відбувається 2 919 вчителями у 370 школах.

З початку начального року оновлено сайт www.abetka-healthykids.com.ua, а також розроблені та представлені нові відео-уроки та відео-ігри. Зокрема зараз на власному youtube-каналі програми є відео для проведення 17 уроків.

Ще одним важливим кроком у розвитку програми стало розміщення на сайті розробок вчителів, які працюють над програмою не перший рік. Завдяки їх роботі відтепер впроваджувати програму ще простіше, адже на кожен урок є кілька розробок колег. А це — не лише можливість вибрати найкраще з кількох уроків, а й створити щось власне й унікальне.

Нагадаємо, що на початку першого півріччя у програмі були задіяні 13 областей та 148 українських шкіл.

Програма «Абетка харчування» ініційована компанією «Нестле Україна» в рамках глобального проекту Nestle «Здорові діти». Матеріали програми розроблено з урахуванням традицій та потреб українського суспільства. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід та розробки Nestle у напрямі раціонального харчування. Подібні програми діють у 60 країнах світу.