Прогресивне тестування на нестачу заліза

Лют 23, 2016

 

Компанія Nestlé брала участь у розробці першого тесту на залізодефіцит, який не потребує забору крові для аналізу. Завдяки цій роботі спосіб виявлення дефіциту заліза в організмі людини став дешевшим та простішим, і тим самим приносить користь мільйонам людей.

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, від дефіциту заліза страждає більше людей, ніж від будь-яких інших недуг. В групі ризику – жінки та діти. Якщо залізодефіцит не лікувати, він може погіршити як фізичний, так і психологічний стан людини.

Сучасні тести потребують забору крові та спеціального лабораторного обладнання для її аналізу. Саме тому більшість людей, які страждають від дефіциту заліза, навіть не підозрюють цього.

Нове тестування на нестачу заліза в організмі забирає близько хвилини та негайно видає результат. Для такого тесту необхідно посвітити на нижню губу крізь оптичне волокно блакитним лазером. Якщо в організмі присутній цинк протопорфірин – під дією лазера волокно буде світитися флуоресцентним світлом. Цинк протопорфірин – це хімічна сполука, яка є в організмі людей, котрі страждають на залізодефіцит.

Окрім підтримки цього дослідження, Nestlé також працює над зниженням ризику залізодефіциту, додаючи мікроелементи до продуктів харчування. У 2014 році компанія постачала більше 183 мільйонів одиниць продуктів, збагачених вітамінами та поживними речовинами по всьому світу.