Супермалюки повертаються! «Тиждень підтримки грудного вигодовування»

Сер 9, 2016

«Супермалюки» програми Nestlé «Рости здоровим з перших днів» повертаються. Програма Nestlé «Рости здоровим з перших днів» навчає батьків та опікунів практики правильного харчування у перші 1000 днів, включаючи грудне вигодовування як найкращий варіант старту харчування в житті.  

У минулому році ми долучили 20 мільйонів матерів по всьому світу до навчальних кампаній, таких як «Супермалюки». 

Материнське молоко забезпечує найкраще харчування для немовлят. Ось чому Nestlé долучається до рекомендацій Організації охорони здоров’я щодо важливості грудного вигодовування у перші шість місяців та більше з послідовним введенням поживного прикорму як додатку до грудного вигодовування до двох років. Це також одна з причин того, чому ми святкуємо «Тиждень підтримки грудного вигодовування» щороку в перший тиждень серпня. 

Захисна функція грудного молока діє не лише у дитинстві. Вона впливає на зниження ризику виникнення таких захворювань, як ожиріння та діабет у старшому віці.  

Наше прагнення до найкращого харчування для немовлят посприяло тому, що ми також створюємо комфортні зони для грудного годування для наших співробітників. Наша світова політика захисту материнства забезпечує декретну відпустку матерям, рідним та прийомним батькам, а також є однією з найбільш прогресивних програм в індустрії. Програма включає сприяння грудному вигодовуванню на робочому місці для матерів, які працюють, завдяки більш ніж 200 кімнатам для грудного вигодовування по всьому світу.

Цього року наша кампанія «Супермалюки» закликає всіх, хто оточує годуючих мам, підтримувати їх впродовж цього важливого періоду. Підтримайте їх, використовуючи хештег #HelpMomsBreastfeed.