Звіт про створення спільних цінностей Nestlé

Бер 11, 2016

Розширення можливостей в сільському господарстві для одного мільйона жінок: звіт простворення спільних цінностей Nestlé

Згідно з новим звітом, більше одного мільйона жінок в азіатських та африканських сільськогосподарських громадах отримали нові можливості у рамках співробітництва з Nestlé.

Публікація річного звіту Nestlé збігається з Міжнародним жіночим днем та висвітлює прогрес компанії на тему гендерної рівності впродовж 2015 року. Не менше 34% керуючих посад по всьому світу обіймають жінки.

Голова правління Nestlé S.A. Петер Брабек  та виконавчий директор Nestlé S.A. Пол Бюльке сказали:«Ми завжди вірили, що для процвітання нашої компанії необхідно, щоб громади,які ми обслуговуємо та в яких працюємо, також процвітали. Наші 39 зобов’язань виходять за рамки простого дотримання правил та базуються на спільних цінностях, у які ми віримо. Це створює фундамент, на якому ми будуємо наші діїщодо створення спільних цінностей».

Звіт про створення спільних цінностей Nestlé,опублікований разом з нашим річним звітом за 2015 рік, дає можливість дізнатися більше щодо прогресу компанії в галузі раціонального  харчування, збереженні водних ресурсів та навколишнього середовища, а також сталого розвитку в соціальній сфері.