Публікація річного звіту Nestlé за 2015 рік: досягнення стійких показників зростання

Бер 14, 2016

Згідно з даними річного звіту Nestlé за 2015 рік навіть у непростих торговельних умовах компанія змогла досягти стабільних результатів та стійкого зростання за підсумками минулого року. 

У своєму зверненні до акціонерів, яке передувало річному звіту, голова ради директорів Пітер Брабек та головний виконавчий директор Пол Бюльке висловили впевненість у тому, що Nestlé і в майбутньому успішно досягатиме запланованих довготривалих цілей та зможе щорічно забезпечувати показники у 5-6% органічного зростання.

Цього року Nestlé святкує свій 150-річний ювілей. У зв’язку з цим у зверненні згадали про те, як завдяки створенню підрозділів Nestlé Health Science та Nestlé Skin Health компанія розширює сферу діяльності за межі бізнесу з вироблення продуктів харчування та напоїв.

Пітер Брабек та Пол Бюльке зазначили: «Саме розмір нашої компанії та масштаби її діяльності дозволяють Nestlé робити значні інвестиції в абсолютно нові для нас сфери, які мають величезний потенціал для розвитку суспільства у довготривалій перспективі». 

Річний звіт Nestlé за 2015 рік містить щорічний огляд діяльності компанії, а також управлінський та фінансовий звіти. Крім того, у березні 2016 року був опублікований соціальний звіт «Nestlé та суспільство: «Створення спільних цінностей» за підсумками 2015 року.