Nestlé визнали лідером у боротьбі зі зміною клімату

Лис 4, 2016

 

Nestlé була визнана міжнародним лідером з боротьби з кліматичними змінами та отримала місце в кліматичному списку перших проекту CDP. 

Nestlé – одна з 9% компаній, які брали участь і нагороджені найвищою оцінкою А за визнання роботи зі скорочення викидів та боротьби зі зміною клімату. 

Оцінку поставили лише після проведення незалежного оцінювання звіту Nestlé про зміни клімату. Оскільки частиною наших зобов’язань є забезпечення лідерської позиції в боротьбі зі зміною клімату, Nestlé стала однією з тисячі компаній, що надали свій звіт CDP для оцінювання. 

У нещодавньому звітному році ми перевершили нашу мету по скороченню прямих викидів парникових газів на тонну продукції та майже в два рази скоротили викиди з 2005 року. 

Ми зобов’язані й далі скорочувати викиди парникових газів (обсяг 1+2) на тонну продукції на 35% до 2020 року (порівняно з 2010 роком), відповідно до Паризької угоди, щоб тримати глобальне потепління на рівні нижче двох градусів за Цельсієм. 

Включення Nestlé до списку «відмінників» відбулося після того, як компанія отримала 100 балів в індустрії у галузі навколишнього середовища та зміни клімату за індексом Dow Jones у 2016 році.