Перші в харчуванні: Nestlé тримає першість в індексі Dow Jones Sustainability

Вер 13, 2016

Установка біогазу, яка забезпечує фабрику «зеленою» енергією та допомагає фермерам. Це лише один приклад роботи, який допоміг Nestlé посісти перше місце в індустрії харчування згідно з індексом Dow Jones Sustainability (DJSI) у 2016 році.

DJSI – це визнаний світом незалежний тест, який вимірює продуктивність найбільших 2500 світових компаній за трьома категоріями: економічною, екологічною та соціальною. 
Із загальним балом 92 зі 100 Nestlé досягла найкращого результату в індустрії в усіх категоріях. Індекс відзначив компанію за «визначні кроки», які вона здійснила для впровадження прав людини в політику управління постачальників, а також її лідерство в галузі раціонального харчування та здорового способу життя. 
Нагороджуючи Nestlé 100 балами у категорії навколишнього середовища, індекс визнав зобов’язання компанії бути впевненою в тому, що її продукти та процеси соціально та екологічно дружні. 
Наприклад, у Швейцарії Nestlé нещодавно співпрацювала з місцевими фермерами, щоб відкрити найбільшу в країні сільськогосподарську установку біогазу, яка використовує гній від великої рогатої худоби для генерування екологічно чистої енергії для швейцарської енергосистеми та фабрики з випуску води у пляшках Henniez. 
Фермери, у свою чергу, отримують більш екологічне добриво. Nestlé також допомагає їм піклуватись про навколишнє середовище. Така робота була визнана DJSI у соціальній сфері, де компанія отримала 98 балів зі 100 за корпоративне громадянство/філантропію.