Nestlé та Samsung працюють разом над цифровим харчуванням і здоров’ям

Сер 2, 2016

Nestlé та Samsung оголосили про спільне дослідження для вивчення потенціалу науки харчування та цифрових сенсорних технологій, щоб відкрити нові можливості для здорового способу життя. Компанії розробляють нову цифрову платформу здоров’я, щоб надавати людям рекомендації щодо харчування, способу життя та занять спортом більш індивідуально. 

Мета проекту – заохочувати людей стежити за своїм здоров’ям, використовуючи лише один додаток замість декількох платформ та пристроїв.  

Первісну роботу над платформою будуть виконувати Інститут науки здоров’я Nestlé (Nestlé Institute of Health Sciences) у Лозанні, Швейцарія і Стратегічний та інноваційний центр Samsung (Samsung Strategy and Innovation Centre), головний офіс якого знаходиться у Силіконовій долині в Каліфорнії.

Довгострокова мета співпраці – поєднати технології «Інтернету речей» (збільшення можливостей для пристроїв, присутніх у нашому житті, поєднуватись між собою) з пробивною наукою харчування, щоб надати людям більше влади над якістю свого життя.

Більш детальна інформація про платформу очікується на початку 2017 року. 


Технологія, що збагачує життя 

Стефан Катсікас, генеральний технічний директор Nestlé, сказав: «Ми всі задоволені цим співробітництвом зі світовим лідером сенсорних технологій. Це просуне нашу стратегію раціонального харчування та здорового способу життя для підтримки людей, які прагнуть жити здоровіше». «Сьогодні ми живемо в час, коли інформація з наших сенсорів та пристроїв у повсякденному житті, таких як мобільні телефони та «розумні» будинки, може допомогти нам контролювати наше харчування та дії, щоб допомогти вести здоровий спосіб життя», – каже Йонг Сон, президент та директор зі стратегії Device Solutions, Samsung Electronics.