Генеральний директор Nestlé: нам необхідно об’єднати зусилля для того, щоб знищити харчові відходи

Вер 23, 2016

 

Харчові відходи коштують світовій економіці 940 млн. доларів на рік та є причиною близько 8% викидів парникових газів у світі. Щороку на них витрачається близько чверті води, яка використовується в сільському господарстві. 

Мета Організації об’єднаних націй щодо сталого розвитку 12.3 спрямована на вирішення проблеми шляхом скорочення харчових відходів удвічі на душу населення, а також скорочення втрат харчових продуктів до 2030 року. Як зазначає генеральний директор Nestlé Пол Бюльке, імпульс спрямовує до мети, але для її досягнення необхідні колективні дії.

Він каже: «Я впевнений, що, працюючи разом, ми можемо примножити зусилля та розробити ефективні рішення, щоб допомогти зменшити харчові відходи в усьому світі». 

Пан Бюльке – член Об’єднання «Чемпіони 12.3». Це об’єднання включає генеральних директорів, політиків та лідерів глобальних інституцій та громадянського суспільства для допомоги в досягненні «Мети 12.3». 

Новий звіт Об’єднання оцінив світовий прогрес у напрямку досягнення мети. У звіті підсумовано, що нації, міста та компанії мають працювати важче та ближче один до одного, щоб досягти її. 

Дії Nestlé для уникнення харчових відходів включають зобов’язання щодо безвідходного виробництва в усіх містах, де працює компанія, та скоротити вдвічі харчові відходи на усіх підприємствах.