5 серпня в Києві відбудеться безкоштовна лекція для мам: «Грудне вигодовування – основа здоров’я майбутнього покоління» в рамках тижня підтримки грудного вигодовування.

Сер 3, 2016

Щороку, на початку серпня, світ святкує «Тиждень підтримки грудного вигодовування». Дата проведення обрана не випадково, 1 серпня в 1990 році була прийнята Декларація про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. Цю Декларацію підписали 32 країни та 10 агентств ЮНІСЕФ. 

Грудне молоко — ідеальний продукт харчування та кращий початок життя для дитини. Саме тому Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) рекомендує виключно грудне вигодовування хоча б на перших шести місяцях життя дитини. Також важливо знати, що грудне вигодовування приносить користь не лише дитині, але й матері. Немає нічого кращого для здорового росту малюка, ніж грудне вигодовування материнським молоком. Воно володіє всім необхідним, щоб ваш малюк чудово себе почував у перші місяці життя. Крім того, дитині необхідний тісний контакт з мамою, щоб відчувати себе в безпеці, а вигодовування - найкращий спосіб спілкування з новонародженим.  

Nestlé заохочує грудне вигодовування малюків та щороку в рамках освітньої програми «Рости здоровим з перших днів» проводить пізнавальні заходи для майбутніх і молодих мам. 

Цього року на лекції лікар-неонантолог, доктор наук, провідний спеціаліст МОЗ України з питань грудного вигодовування Тамара Ільченко розповість про грудне вигодовування, харчування вагітної жінки та мами-годувальниці. Всі учасники, які відвідають лекцію отримають цінні знання та подарунки. 

Обов’язкова реєстрація на лекцію за посиланням: http://www.nestlebaby.com.ua/ua/reiestraciya-na-lekciyu

Лекція відбудеться: 05 серпня об 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11 (станція метро Хрещатик), 2 поверх конференц-зали «Адмірал». Для тих мам, які не мають можливості відвідати лекцію, організовано онлайн-трансляцію зустрічі.

 

Буде можливість дивитися лекцію дистанційно та ставити запитання в режимі реального часу в чаті. 

Пам’ятайте, ваше та здоров’я вашого малюка – запорука гарного самопочуття та хорошого настрою. 

Більше про грудне вигодовування: http://www.nestlebaby.com.ua/ua/harchuvannya-ditini/grudne-vigodovuvannya