«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді

Бер 13, 2016


«Альянс заради молоді» приєднався до Європейського пакту для молоді, задля розвитку професійних навичок молодих європейців. 

У процесі розвитку зросла потреба доступу до робочих місць і можливостей навчання європейської молоді. Nestlé та «Альянс заради молоді», як члени – засновники, приєдналися до Європейського пакту для молоді. 

Сім мільйонів осіб в Європі у віці до 25 років неактивні в сфері зайнятості, освіти чи професійної підготовки. Європейський пакт у справах молоді, створений Європейською діловою мережею КСВ та Європейською комісією, направлений на роботу з підприємствами, молодіжними організаціями, освітніми установами та іншими зацікавленими сторонами щодо скорочення прогалин в знаннях і підвищення працевлаштування молоді.

 У рамках Пакту «Альянс заради молоді» буде зосереджений на створенні схеми «подвійного навчання» по всій Європі, поєднуючи формальну освіту під час занять та навчання в процесі роботи. 

«Альянс заради молоді» являє собою групу майже з 200 компаній, залучених за допомогою Nestlé, щоб допомоги молоді знайти роботу в Європі. Це зобов’язало їх створити 100 тисяч робочих місць до 2017 року. Протягом першого року було здійснено половину цього плану. 

Луїс Кантарелл, виконавчий віце-президент Nestlé та співініціатор Європейського пакту для молоді: "Сприяння культурному зрушенню в схемі подвійного навчання, заснованому на співпраці бізнес-освіти, з моменту її початку в 2013 році, знаходиться в центрі ініціативи молодіжної зайнятості Nestlé. Європейський пакт для молоді сприятиме створенню кваліфікованої робочої сили і буде вирішувати проблеми безробіття серед молоді ".

Нагадаємо, що в Україні за ініціативи «Альянс заради молоді» до 2017 року буде працевлаштовано 915 молодих людей.