Вермішель швидкого приготування Мівіна

Брикет вермішелі Мівіна® готується за спеціальною технологією. Він проходить етап попереднього приготування – готується на парі. Саме цей етап робить продукт таким ніжним на смак і практично готовим. А для приготування спецій для вермішелі використовується натуральне сушене м’ясо, овочі, зелень, духмяні спеції – вони подрібнюються та змішуються в ідеальній пропорції для неповторного смаку. 

Вермішель швидкого приготування Мівіна® має єдиний формат – 60 г, але різноманіття смаків задовольнить найвибагливішого споживача.

 


Вермішель зі смаком курки (негостра) –добре відома та найпопулярніша серед українців вермішель швидкого приготування, яка повністю передає смак щойно запеченої в духовці курочки. 

Вермішель зі смаком грибів (негостра) – допомагає відчути смак смажених грибочків зі спеціями, які в поєднанні з вермішеллю швидко та смачно втамовують голод.

Вермішель зі смаком м’яса – натуральне мелене м’ясо є секретним інгредієнтом вермішелі «Мівіна», який, попри неперевершений смак, економить гроші.
Вермішель зі смаком курки (гостра) – смак цієї вермішелі стане відкриттям для тих, хто полюбляє гостреньке.Вермішель зі смаком сиру (негостра) – вермішель та ніжний присмак сиру є ідеальним поєднанням і може слугувати як самостійна страва, так і гарнір до м’яса.